close

Nokia efsanelerinden olan Nokia 3310’un yeni modelinin yeniden tasarlanıp piyasaya sürüleceği iddia edildi.
Cep telefonu tarihinin hafızalardan silinmeyen efsanelerinden birisi olan Nokia 3310’un geçtiğimiz günlerde yeniden piyasaya sunulacağı açıklaması özellikle eski kullanıcılarda büyük bir heyecan oluşturmuştu.

Nokia 3310’a ait olduğu düşünülen tasarımı ilk halinden çizgiler içeriyor. Android işletim sistemli olacağı izlenimiyle yeni 3310 kısa sürede büyük ilgi gördü. İnternet sitelerinde ve sosyal medyada ilgi odağı olan görseldeki cihazın gerçek Nokia 3310 olup olmadığı henüz kesinlik kazanmadı. Kısa sürede yayılan Nokia 3310 görselin internetteki ilk gerçekçi konsept olduğu belirtiliyor.
Androidli Nokia 3310 Fiyatı ve teknik özellikleri ise bir süre daha merak edilecek gibi..

Tags : #Nokia 3310 Android Fiyat

2 Yorum

  1. Fiyatı 75 ila 150 dolar arasında olacak
    En merak edilen konulardan bir tanesi de yeni 3310’un satış fiyatı. Telefonun 75 ila 150 dolar arasında bir satış etiketine sahip olacağı öngörülüyor. Bu fiyat aralığı, telefonun teknik özelliklerinin giriş segment seviyesinde, yani düşük olacağını gösteriyor. Telefonla alakalı detaylı bilgileri önümüzdeki hafta fuarda tanıtıldıktan sonra öğrenmiş olacağız.

  2. 3310’un özelliği zamanına göre kullanışlı bir alısün olmasıydı. Eğer android ile 3310 piyasaya sürülecekse sırf görünümünden dolayı ilgi çekmesi pek beklenemez gibi geliyor.

Comments are closed.