Hatayspor'da 3 isme ulaşılmaya çalışılıyor

Hatayspor’da 3 isme ulaşılmaya çalışılıyor

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen depremlerde acı bilanço korkutmaya devam ederken; spor camiasında endişeli bekleyiş sürüyor.

Teknik direktör Volkan Demirel’in de yardım çağrısında bulunduğu Hatayspor’da sevindirici haberler gelmeye devam ederken 3 isim ile kontakt kurulamadı.

Teknik heyetten iki isim enkazdan sağ olarak kurtulduğu bildirildi. Futbolculardan Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı. Onur Ergün, Bertuğ Yıldırım ve Kerim Alıcı’nın da sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Futbolcular Christian Atsu, sportif direktör Taner Savut ve tercüman Emre’ye ise henüz ulaşılamadı. 

Hatayspor Antrenörü Murat Bel ve ailesi enkazdan çıkarıldı

Hatayspor’da teknik direktör Volkan Demirel’in ekibinde yer alan atletik performans antrenörü Murat Bel ve ailesi, enkazdan sağ bir şekilde çıkarıldı.

Bel ve ailesinin durumunun iyi olduğu belirtildi. 

Bertuğ Yıldırım: Gayet iyiyim, şebeke problemi olduğu için telefonlara cevap veremiyorum

Hataysporlu futbolcu Bertuğ Yıldırım, sosyal medya hesabı yaptığı açıklamada, durumunun iyi olduğu söyledi.

"Arayan soran herkese teşekkür ederim. Gayet iyiyim, şebeke problemi olduğu için telefonlara cevap veremiyorum. Hepimize geçmiş olsun."

Onur Ergün: Gayet iyiyim, hepimize geçmiş olsun

Hataysporlu futbolcu Onur Ergün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, durumunun iyi olduğu belirtti.

"Arayan soran herkese teşekkür ederim. Çıkan haber doğru değil. Gayet iyiyim. Şebeke problemi olduğu için telefonlara cevap veremiyorum. Hepimize geçmiş olsun."

Leave a Comment